KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051534

nr 1305 1534

Anders Beckman. Signerad, daterad 1947. Olja på duk, 33x54 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:20:51